Yarane-Abi
Yarane-Abi

باشگاه فوتبال استقلال شرق

درباره استقلال شرق...


با سلام


این مجموعه در سال 1379 با مدیریت مهران نقلی و با خرید امتیاز تیمهای نونهالان ، نوجوانان و جوانان از ریاست وقت هیئت فوتبال شمال شرق تهران جناب آقای سجادی ، شروع به فعالیت کرد و نام این مجموعه استقلال شرق گذاشته شد.در آن زمان استقلال شرق به همراه 15 تیم دیگر در مسابقات زیر گروه فوتبال دسته اول باشگاههای تهران فعالیت داشتند و استقلال شرق در تمامی رده های سنی خود و با مدیریت و مربیگری مهران نقلی از مدعیان قهرمانی به شمار می رفت. در آن زمان مسابقات در باشگاه رسالت (دیهیم سابق) برگزار می شد و استقلال شرق تماشاچیان بسیاری را به ورزشگاه می کشاند.


بازیکنان متعصب و تکنیکی آن زمان استقلال شرق ، همگان و مسئولین هیات فوتبال شمال شرق تهران را چنان متعجب کرده بودند که از استقلال شرق به عنوان یکی از قطبهای فوتبال شمال شرق تهران یاد می شد. استقلال شرقیها آن زمان در دو زمین خاکی دانشگاه علم و صنعت و زمین چمن فدک نیز تمرین می کردند و در میان تمامی تیمها بازیکنان استقلال شرق بهترین امکانات ورزشی را داشتند.


پوشیدن بهترین لباسهای برند آن زمان را که تولیدی عقیلی و دایی طراحی می کردند ، می توانستید فقط بر تن بازیکنان استقلال شرق ببینید. استقلال شرق یکی از معدود تیمهایی بود که در آن زمان اسپانسر تبلیغاتی داشت. اولین اسپانسر استقلال شرقیها شرکت برفاب تولید کننده کولرهای برفاب نیز بود. استقلال شرق را فقط و فقط بازیکنان آن زمان استقلال شرق به خاطر دارند و تمامی بازیهای استقلال شرق تا ابد در اذهان می ماند. استقلال شرق یکی از ریشه دارترین و قدیمیترین تیمهای پایه تهران بود و همبازی شدن با میلاد آقایی دوست ها ، مهدی زندها ، وحید عرب عامری ها ، حسین راشد ها ، ابوالفضل استاد رحیم ها ، احمد چوپانی ها ، بیژن شمسه ها ، جواد توانایی ها ، طاهر شفیقی ها ، رضا صفری ها ، امیر عزیزی ها ، محمد سجاد فرج مهرابی ها ، فرزاد میر ترابی ها ، پژمان گل پرور ها ، رضا نشیبی ها ، سینا رحمانی ها و غیره و غیره ، آرزوی هر فوتبالیست آن زمان نیز بود.


تاریخچه استقلال شرق صرفا برای این بود که یادی کنیم از تمامی کسانی که با استقلال شرق خندیدند ، با استقلال شرق گریه کردند ، با استقلال شرق اردوهای زیارتی ، تفریحی رفتند ، با استقلال شرق بردند و با استقلال شرق باختند.

 

                                                                                درپناه حق

                                                                                                                                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                            استقلال شرق _ سپاهان اصفهان

 

 

                     

                                                                                                  استقلال شرق نایب قهرمان نونهالان شمال شرق تابستان ۱۳۸۸

 


درباره ما :

موسسه ورزشی یاران آبی در سال 1379 با نام استقلال شرق فعالیت خود را آغاز کرد ودرسال 1381 با نام یاران آبی تهران به شماره 15025 مؤسسات اداری تجاری به ثبت رسید . این باشگاه در 4 رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و امید ...

بیشتر بخوانید !

تماس با ما :

آدرس شعبه 1 : تهران ، پاسداران
آدرس شعبه 2 : تهران ، تهرانپارس
تلفن : 77270817-021
همراه : 09126057015
ایمیل : info@yarane-abi.com

 

کرکره برقی | آندیالند | ثبت شرکت