Yarane-Abi
Yarane-Abi

درباره ما

 بسمه تعالی

 

باشگاه فرهنگی ورزشی یاران آبی

 


موسسه ورزشی یاران آبی در سال 1379 با نام استقلال شرق فعالیت خود را آغاز کرد ودرسال 1381 با نام یاران آبی تهران به شماره  15025 مؤسسات اداری تجاری به ثبت رسید.


این باشگاه در 4 رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و امید فعالیت خود را در مسابقات فوتبال باشگاههای تهران آغاز کرد وبه عناوین مختلفی دست پیدا کرد.

 

کسب مقام نایب قهرمانی نوجوانان در سال 1380 هیئت فوتبال شمال شرق
کسب مقام نایب قهرمانی جوانان در سال 1381
کسب مقام قهرمانی امید در سال 1383
کسب مقام قهرمانی فوتسال نونهالان در سال 1384
کسب مقام قهرمانی جوانان در سال 1386 زیر گروه تهران
کسب مقام نایب قهرمانی نونهالان در سال 1387
کسب مقام قهرمانی نوجوانان در سال 1387
حضور در اولین دوره مسابقات لیگ برتر تهران ( آسیا ویژن ) در سال 1389
حضور در مسابقات فوتبال دسته اول باشگاههای تهران در سال 1390

ضمناً این باشگاه به عنوان تنها نماینده ایران در تاریخ 1389/06/20 در مسابقات جام سن طلایی که با حضور معتبر ترین تیم های غرب آسیا و برخی تیم های اروپایی از جمله منچستر یونایتد انگلیس برگزار شد ، شرکت کرد.


با عنایت به این مطلب که مؤسسه طی سالهای یاد شده فعالیت خود را گسترش داده و از سال 1389 با خرید امتیاز تیم های پایه باشگاه فرهنگی ورزشی صنام تهران بزرگ در مسابقات فوتبال لیگ برتر تهران شرکت کرد.


از سال 1391 تا سال 1393این باشگاه در هیچ مسابقه رسمی فوتبال شرکت نکرد و بیشتر فعالیت خود را در جهت استعداد یابی و آموزش فوتبالیست های پایه به کار گرفت.

باشگاه در سالهای 94 و 95 بار دیگر در مسابقات فوتبال باشگاههای تهران و در حوزه شمالشرق تهران در رده های سنی پایه وارد مسابقات شد و توانست در رده نونهالان به دور حذفی صعود کرده و در تابستان 95 در رده سنی نوجوانان به مقام سوم دست پیدا کند و جام اخلاق را نیز بدست آورد. 

در بهار 96 در مسابقات فوتسال فستیوال به جمع 4 تیم برتر رده سنی نونهالان راه پیدا کرد , ولی از رسیدن به فینال بازماند.


این باشگاه هر ساله در تمرینات خود از حضور افتخاری قهرمانان بزرگ و نامی کشورمان جهت بالا بردن انگیزه بازیکنان پایه نیز استفاده می کند که می توان به نام هایی چون محمد رضا مهران پور ، وحید شمسایی ، احسان روزبهانی ، جاسم دلاوری ، سیامک داداشی و مجتبی آهنگران و ... اشاره کرد.

درتابستان 95 در جشن اختتامیه باشگاه , چهره های بزرگی چون علی جباری و خاکسارتهرانی دو تن از پیشکسوتان باشگاه استقلال با حضور افتخاری خود به هر چه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم کمک کردند. 

این باشگاه تا به حال بازیکنان بزرگی را به فوتبال کشورمان معرفی کرده است . که نام آنها کوچک نیست و تعداد آنان کم نمیباشد. آخرین بازیکن انتقالی این مؤسسه فرشاد احمد زاده جوان جویای نامی است که در تیمهای تراکتور سازی تبریز و اکنون در تیم پرسپولیس تهران توپ می زند و باعث افتخار این مؤسسه می باشد.


لازم به ذکر است در اینجا از جناب آقای قمی معاون اسبق اداره ورزش و جوانان شمال شرق و ریاست اداره ورزش و جوانان دماوند و آقای حسین حامدی ریاست محترم هیات فوتبال شمال شرق و آقایان بهرام فروتن و سعید نجاری تشکر ویژه نماییم .

 

ضمنا جا دارد از آقایان جناب سرهنگ میرآبادی ، مهندس ایراندوست ، هادی فیض آبادی ، اکبر طرزی که زحمات زیادی در جهت هر چه بهتر شدن فعالیت های این موسسه فرهنگی ورزشی داشته اند کمال تشکر و قدردانی را نماییم .

 

     مهران نقلی             

مدیریت موسسه ورزشی یاران آبی تهران

 

 


درباره ما :

موسسه ورزشی یاران آبی در سال 1379 با نام استقلال شرق فعالیت خود را آغاز کرد ودرسال 1381 با نام یاران آبی تهران به شماره 15025 مؤسسات اداری تجاری به ثبت رسید . این باشگاه در 4 رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و امید ...

بیشتر بخوانید !

تماس با ما :

آدرس شعبه 1 : تهران ، پاسداران
آدرس شعبه 2 : تهران ، تهرانپارس
تلفن : 77270817-021
همراه : 09126057015
ایمیل : info@yarane-abi.com

 

کرکره برقی | آندیالند | ثبت شرکت